Previous
Previous Product Image

Neutrogena Skin Detox Exfoliant 150ml

L 870.00
Next

Cerave Repairitive Hand Cream 50ml

L 1,200.00
Next Product Image

Neutrogena Hand Cream 75ml

L 500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem i përqëndruar për duart. Lehtësim i menjëhershëm dhe i qëndrueshëm edhe për duart më të thata. Vetëm një copëz e kësaj formule të pasur me glicerinë, lehtëson menjëherë dhe mbron duart jashtëzakonisht të thata ose të çara.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Hand Cream 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?