Previous
Previous Product Image

Bucco Vitae spray 15ml

L 1,600.00
Next

Grippostad x10 bustine

Original price was: L 483.00.Current price is: L 450.00.
Next Product Image

Alpino Pomata Callifuga 7.5ml

L 560.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Pomadë që heq, pa irrituar, kallot. Veçanërisht e indikuar për eleminimin e kallove poshtë këmbës dhe thembrës, në mënyrë të shpejtë dhe pa dhimbje, falë përqindjes së lartë të përbërësve aktivë.Permban:Acid salicilik, vazelinë, lanolinë, acid laktik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alpino Pomata Callifuga 7.5ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?