Previous
Previous Product Image

Neutrogena Blackhead Eleminating Scrub 150ml

L 1,200.00
Next

Neutrogena Bright Boost Night 50ml

L 2,700.00
Next Product Image

Neutrogena Fast Absorbing Hand Cream 75ml

L 800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Fast Absorbing Hand Cream është një krem për duar i shpejtë për t’u absorbuar, i përshtatshëm për të mbajtur lëkurën e duarve të butë dhe të hidratuar. Formulimi i këtij kremi është i lehtë dhe nuk lë rezidua të ndjeshme, duke e bërë atë ideal për përdorim gjatë gjithë ditës. Kjo formulë është e pasuruar me glicerine, një lëng hidratues i fuqishëm, që ndihmon në zbutjen e lëkurës së tharë dhe të shkundur, duke e bërë atë të ndihet më të butë dhe më të lëmuar. Neutrogena Fast Absorbing Hand Cream gjithashtu ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e jashtme dhe nga faktorët që shkaktojnë dehidratim. Përdorimi i rregullt i këtij kremi mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës së duarve të butë dhe të hidratuar gjatë gjithë kohës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Fast Absorbing Hand Cream 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?