Previous
Previous Product Image

Rilastil Xerolact Crema Mani 100ml

Original price was: L1,530.00.Current price is: L1,400.00.
Next

Neutrogena Clear & Soothe Moisturiser 75ml

L900.00
Next Product Image

Neutrogena Crème Pieds

L800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Kremi për këmbë Neutrogena Crème Pieds është një produkt i specializuar për të trajtuar dhe mbrojtur këmbët. Formulimi i pasur me glicerine, një lëng hidratues i fuqishëm, është i përshtatshëm për lëkurën e tharë dhe të shkundur të këmbëve. Kjo formulë është e dizajnuar për të zbutur dhe për të ndihmuar në rivendosjen e hidratimit të lëkurës së këmbëve, duke i bërë ato të ndihen më të buta dhe më të lëmuara. Kremi për këmbë Neutrogena Crème Pieds gjithashtu ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga faktorët e jashtëm të dëmshëm si ndryshimet e temperaturës dhe fërkimi i tepërt. Përdorimi i rregullt i këtij produkti mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës së shëndetshme dhe të butë në zonën e këmbëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Crème Pieds”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?