Previous
Previous Product Image

Neutrogena Clear & Soothe Moisturiser 75ml

L 900.00
Next

Neutrogena Hand & Nail Cream 75ml

L 800.00
Next Product Image

Neutrogena Clear & Soothe Micellar 200ml

L 900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Clear & Soothe Micellar është një ujë micellar pa parfum i dizajnuar për të pastruar dhe trajtuar lëkurën e ndjeshme dhe të aknës. Formulimi i pasur me teknologjinë micellar lehtësisht i pastron poret duke larguar grimcat, yndyrën dhe ndotësit e tjerë, pa lënë rezidue të padëshirueshme. Kjo formulë është e pasuruar me acid salicilik, një përbërës që ndihmon në pastrimin e poret dhe në parandalimin e akumulimit të pllakave të yndyrës, duke reduktuar aknen dhe duke përmirësuar pamjen e lëkurës. Gjithashtu, ka një efekt qetësues të Bisabololit, duke ndihmuar në zbutjen e lëkurës së ndjeshme dhe të irrituar. Uji micellar Neutrogena Clear & Soothe është i lehtë për t’u përdorur dhe nuk kërkon larje të mëtejshme, duke e bërë atë një zgjedhje të përshtatshme për përdorim të përditshëm për të mbajtur lëkurën e pastër dhe të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Clear & Soothe Micellar 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?