Previous
Previous Product Image

Neutrogena Crème Pieds 150ml

L 800.00
Next

Neutrogena Clear & Soothe Micellar 200ml

L 900.00
Next Product Image

Neutrogena Clear & Soothe Moisturiser 75ml

L 900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Clear & Soothe Moisturiser është një krem ​​hidratues i pasuruar me acid salicilik dhe Bisabolol, i projektuar për të trajtuar dhe të lehtësojë lëkurën e ndjeshme dhe të aknës. Formulimi i lehtë dhe i shpejtë absorbuar i këtij kremi është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe nuk ndalon porosinë e lëkurës. Acid salicilik ndihmon në pastrimin e poret dhe në parandalimin e akumulimit të pllakave të yndyrës, duke reduktuar aknen dhe duke përmirësuar pamjen e lëkurës. Bisabolol, një përbërës i njohur për vetitë e tij qetësuese, ndihmon në zbutjen e lëkurës së ndjeshme dhe të irrituar. Kjo formulë është e përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës së pastër dhe të freskët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Clear & Soothe Moisturiser 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?