Previous
Previous Product Image

Bioscalin Shampoo 45+ 200ml

L1,560.00
Next

Neutrogena Clear & Soothe Moisturiser 75ml

L900.00
Next Product Image

La Roche-Posay Vitamin C10

L5,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Serumi La Roche-Posay Vitamin C10 është një produkt i avancuar që përmban një koncentrat të lartë të vitaminës C, e cila është e njohur për efektet e saj antioksiduese dhe për aftësinë e saj për të rritur prodhimin e kolagjenit në lëkurë. Ky serum është i formuluar për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimet e rrezatimit UV dhe ndihmon në zvogëlimin e shenjave të plakjes së lëkurës si rrudhat dhe lëkurë e errët. Përdorimi i rregullt i këtij serumi mund të përmirësojë teksturën e lëkurës dhe të sjellë një pamje më të ndritshme dhe të shëndetshme. Është testuar dermatologjikisht për ndjeshmëri dhe është e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche-Posay Vitamin C10”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping