Previous
Previous Product Image

Bioscalin Shampoo Uomo 200ml

L1,560.00
Next

La Roche-Posay Vitamin C10

L5,500.00
Next Product Image

Bioscalin Trico Age 50+ x 30 tabletes

Original price was: L3,120.00.Current price is: L3,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Bioscalin Trico Age 50+ është një shtojcë ushqimore në formë tabletash, e dizajnuar për të mbështetur shëndetin e flokëve te personat mbi 50 vjeç. Përmban një formulë të pasur me komplekse vitaminash, minerale, aminoacide dhe ekstrakte bimore të cilat kanë për qëllim të forcimit dhe mbrojtjes së flokëve nga dëmtimet mjedisore dhe plakja. Kjo formulë ndihmon në promovimin e rritjes së flokëve të shëndetshme, duke i dhënë tyre një pamje më të shëndetshme dhe të fortë. Konsiderohet si një shtojcë efikase për kujdesin e përgjithshëm të flokëve dhe është e përshtatshme për përdorim të rregullt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bioscalin Trico Age 50+ x 30 tabletes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping