Previous
Previous Product Image

Bioscalin Shampoo Uomo 200ml

L1,560.00
Next

La Roche-Posay Vitamin C10

L5,500.00
Next Product Image

Bioscalin Shampoo 45+ 200ml

L1,560.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Bioscalin Shampoo 45+ 200ml është një produkt i dizajnuar për të trajtuar flokët të dobëta të personave mbi 45 vjeç. Formulimi i tij i pasur me komplekse vitaminash, aminoacide dhe ekstrakte bimore është projektuar për të forcuar rrënjët e flokëve dhe për të rritur elasticitetin dhe rezistencën e tyre. Kjo formulë ndihmon në luftimin e rënies së tepërt të flokëve dhe promovon rritjen e tyre të shëndetshme. Shampoja është e përshtatshme për përdorim të rregullt dhe lëshon një aromë freskuese dhe të këndshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bioscalin Shampoo 45+ 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping