Previous
Previous Product Image

Davines Energizing Gel 150ml

L3,740.00
Next

Bioscalin Shampoo 45+ 200ml

L1,560.00
Next Product Image

Bioscalin Shampoo Uomo 200ml

L1,560.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Bioscalin Shampoo Uomo 200ml është një produkt i dizajnuar për të trajtuar flokë të dobëta të burrave. Formulimi i tij i pasur me komplekse vitaminash, aminoacide dhe ekstrakte bimore është projektuar për të forcuar rrënjët e flokëve dhe për të rritur elasticitetin dhe rezistencën e tyre. Kjo formulë ndihmon në luftimin e rënies së tepërt të flokëve dhe promovon rritjen e tyre të shëndetshme. Shampoja është e përshtatshme për përdorim të rregullt dhe lëshon një aromë freskuese dhe të këndshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bioscalin Shampoo Uomo 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping