Previous
Previous Product Image

Davines Nourishing Mask 250ml

L 4,360.00
Next

Bioscalin Shampoo Uomo 200ml

L 1,560.00
Next Product Image

Davines Energizing Gel 150ml

L 3,610.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Davines Energizing Gel është një produkt që stimulon lëkurën dhe flokët, duke i dhënë atyre një ndjesi të lehtë dhe të freskët. Formulimi i këtij geli përmban ekstrakte natyrale si kafeina dhe ekstrakte bimore që ndihmojnë në rritjen e qarkullimit të gjakut në rrenjët e flokëve, duke e bërë atë të përshtatshëm për rritjen dhe forcatimin e flokëve të dobët. Ky produkt gjithashtu përmban komplekse që ndihmojnë në stimulimin e rritjes së flokëve dhe në parandalimin e rënies së tyre. Përdoret në lëkurën e lagur dhe masazhohet me lëvizje të buta për të stimuluar rrjedhjen e gjakut dhe për të përshpejtuar rritjen e flokëve. Pas përdorimit, lëkura dhe flokët do të ndjehen të freskët dhe të lehta, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për përdorim të përditshëm për të rritur shëndetin dhe pamjen e flokëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines Energizing Gel 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?