Previous
Previous Product Image

Vichy MineralBlend 03 30ml

L3,700.00
Next

Vichy Shampoo Densi Solutions 250ml

Original price was: L2,100.00.Current price is: L2,000.00.
Next Product Image

Vichy Dermablend 15 30ml

L3,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vichy Dermablend 15 është një krem korektues i lehtë për përdorim të përditshëm, i dizajnuar për të mbuluar defekte të lëkurës si akne, skuqje, dhe shenja të ndryshme. Ky produkt përmban pigmentë të lartë që ofron një mbulim të plotë dhe të qëndrueshëm për disa orë. Formulimi i këtij kremi është i lehtë dhe i shkëlqyeshëm, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Përdoret si pjesë e rutinës së makijazhit, duke e aplikuar në zonat që dëshirohen të mbulohen dhe duke e shpërndarë me lëvizje të buta deri në absorbcion të plotë. Pas përdorimit, rekomandohet përdorimi i një pluhuri fiksues për të siguruar që mbulimi të jetë i qëndrueshëm gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Dermablend 15 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping