Previous
Previous Product Image

Vichy MineralBlend 03 30ml

L 3,700.00
Next

Vichy Shampoo Densi Solutions 250ml

Original price was: L 2,100.00.Current price is: L 2,000.00.
Next Product Image

Vichy Liftactiv Supreme 50ml

L 5,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vichy Liftactiv Supreme është një krem anti-plakje i dizajnuar për të reduktuar shenjat e plakjes dhe për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës. Formuluar me komplekse aktivë që përmirësojnë prodhimin e kolagenit dhe fibrave elastike, ky krem ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe në përmirësimin e teksturës së lëkurës. Përdorimi i këtij kremi mund të bëjë lëkurën të duket më e rinovuar dhe më e shëndetshme. Përdoret si pjesë e rutinës së ditës dhe/ose mbrëmjes, pas pastrimit të lëkurës, duke e aplikuar në fytyrë dhe qafë me lëvizje të buta deri në absorbcion të plotë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Liftactiv Supreme 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?