Previous
Previous Product Image

Vichy Dermablend 15 30ml

L 3,700.00
Next

Davines Purifying Shampoo 250ml

Original price was: L 2,180.00.Current price is: L 2,000.00.
Next Product Image

Vichy Shampoo Densi Solutions 250ml

Original price was: L 2,100.00.Current price is: L 2,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vichy Densi-Solutions Shampoo është një shampo e pasuruar me komplekse aktive që ndihmojnë në përmirësimin e densitetit dhe volumit të flokëve. Formulimi i kësaj shampoje përfshin molekula që ndihmojnë në forcimin e fijeve të flokëve dhe në stimulimin e rritjes së tyre. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe për të trajtuar flokët e dobët dhe të ëmbla. Përdoret si një shampo e zakonshme, aplikohet në flokët e lagur, masazhohet për disa minuta dhe pastaj lahet me ujë të vakët. Për rezultate më të mira, përdoret rregullisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Shampoo Densi Solutions 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?