Previous
Previous Product Image

Vichy Shampoo Anti-Dandruff 390ml

L3,000.00
Next

Vichy Liftactiv Supreme 50ml

L5,300.00
Next Product Image

Vichy Roll On Deodorant

L1,800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Vichy Roll On Deodorant është një deodorant i dizajnuar për të ofruar një mbrojtje efektive kundër erës dhe djersës për një kohë të gjatë. Ky deodorant përmban komplekse që ndihmojnë në kontrollimin e erës dhe në mbrojtjen nga bakteret që shkaktojnë erë. Formulimi i këtij roll-on është i lehtë dhe i shkëlqyeshëm, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Aplikohet nën krahët e pastër pas dushit ose sipas nevojës gjatë ditës për të ruajtur freskinë dhe për të ndihmuar në mbrojtjen nga erërat.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Roll On Deodorant”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping