Previous
Previous Product Image

Rilastil Xerolact Cleansing Oil 200ml

L1,200.00
Next

Rilastil Sun Baby Velvet Body Lotion

L4,500.00
Next Product Image

Rilastil Sun Velvet Body Lotion 200ml

Original price was: L4,100.00.Current price is: L4,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Sun Velvet Body Lotion është një locion për trupin me teksturë të butë dhe të lehtë, i dizajnuar për të ofruar një mbrojtje të fuqishme nga rrezet e dëmshme të diellit, ndërsa gjithashtu ofron hidratim të thellë për lëkurën. Ky locion përmban faktor mbrojtës të lartë (SPF 50+) për të mbrojtur lëkurën nga dëmet e rrezatimit UV, duke ndihmuar në parandalimin e shenjave të plakjes dhe dëmtimeve të diellit. Formulimi i pasuruar me komplekse antioksidante dhe komplekse hidratuese bën që lëkura të mbetet e hidratuar dhe të shëndetshme, duke e lënë atë të ndihet të butë dhe të lëmuar. Aplikohet në lëkurë para ekspozimit në diell dhe rihapet rregullisht për të mbajtur mbrojtjen e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Sun Velvet Body Lotion 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping