Previous
Previous Product Image

Rilastil Sun Velvet Body Lotion 200ml

Original price was: L4,100.00.Current price is: L4,000.00.
Next

Vichy Shampoo Anti-Dandruff 390ml

L3,000.00
Next Product Image

Rilastil Doposole Spray

Original price was: L2,100.00.Current price is: L1,100.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Doposole Spray është një produkt i dizajnuar për të trajtuar dhe për të freskuar lëkurën pas ekspozimit në diell. Ky spray përmban komplekse që rregullojnë dhe qetësojnë lëkurën, duke ndihmuar në rikthimin e hidratimit dhe në zvogëlimin e skuqjes dhe irritimit të lëkurës pas ekspozimit në diell. Formulimi i këtij spray është i lehtë dhe i shkëlqyeshëm, duke e bërë atë të lehtë për përdorim dhe absorbohet shpejt nga lëkura, duke e lënë atë të ndjehet të freskët dhe të lehtë. Përdoret pas ekspozimit në diell, aplikohet në lëkurën e thatë dhe të irrituar dhe rihapet rregullisht për të rikthyer hidratimin e lëkurës dhe për të qetësuar ndjenjën e irritimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Doposole Spray”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping