Previous
Previous Product Image

Rilastil Xerolact Cleansing Oil 200ml

L1,200.00
Next

Rilastil Sun Baby Velvet Body Lotion

L4,500.00
Next Product Image

Rilastil Sun Transparent Body Spray

L3,360.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Sun Transparent Body Spray është një produkt i dizajnuar për të ofruar mbrojtje efektive nga dielli për të gjithë trupin. Ky spray transparent ofron faktor mbrojtës të lartë (SPF 50+) për të mbrojtur lëkurën nga rrezatimi i dëmshëm i diellit. Formulimi i këtij spray përmban komplekse antioksidante që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmet e diellit dhe në zvogëlimin e shenjave të plakjes. Përveç kësaj, tekstura e lehtë e spray-it e bën atë të lehtë për përdorim dhe absorbohet shpejt nga lëkura, duke e lënë atë të ndjehet të freskët dhe të mbrojtur. Përdoret para ekspozimit në diell, aplikohet në lëkurë në sasi të mjaftueshme dhe rihapet rregullisht për të ruajtur mbrojtjen e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Sun Transparent Body Spray”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping