Previous
Previous Product Image

Rilastil Aqua Detergente Viso 200ml

L 1,890.00
Next

Rilastil Sun Transparent Body Spray 200ml

L 3,360.00
Next Product Image

Rilastil Xerolact Cleansing Oil 200ml

L 1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Xerolact Cleansing Oil është një produkt i dizajnuar për të pastruar dhe për të rikthyer lëkurën e tharë dhe të ndjeshme. Formulimi i këtij produkti përmban lipide që e bëjnë atë të përshtatshme për të pastruar lëkurën pa e lënë atë të ndjehet e thatë ose të tensionuar. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe për të trajtuar lëkurën me delikatesë. Përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje, duke e aplikuar në lëkurën e lagur dhe pastaj duke e larë me ujë të vakët. Pas përdorimit, rekomandohet përdorimi i një kremi hidratues për të mbajtur lëkurën e hidratuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Xerolact Cleansing Oil 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?