Previous
Previous Product Image

Rilastil Multirepair Eye and Lip Cream 15ml

L 6,290.00
Next

Rilastil Xerolact Cleansing Oil 200ml

L 1,200.00
Next Product Image

Rilastil Aqua Detergente Viso 200ml

L 1,890.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Aqua Detergente Viso është një produkt i dizajnuar për të pastruar dhe për të freskuar lëkurën e fytyrës. Formulimi i këtij produkti është i pasuruar me komplekse që rregullojnë dhe hidratues, duke e bërë atë të përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. Ky produkt pastron lëkurën duke e lënë atë të ndjehet të pastër dhe të freskët, pa e lënë atë të ndjehet të shkundur ose të thatë. Përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje, duke e aplikuar në fytyrë dhe qafë dhe pastaj duke e larë me ujë të vakët. Pas përdorimit, rekomandohet përdorimi i një kremi hidratues për të mbajtur lëkurën e hidratuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Aqua Detergente Viso 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?