Previous
Previous Product Image

Rilastil Micellar Solution 100ml

L1,000.00
Next

Rilastil Xerolact Cleansing Oil 200ml

L1,200.00
Next Product Image

Rilastil Acnestil Gel Detergente 200ml

L2,310.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Acnestil Gel Detergente është një produkt i dizajnuar për të pastruar lëkurën me tendencë aknetike në mënyrë efektive dhe të butë. Formulimi i këtij geli përmban komplekse anti-akne që ndihmojnë në pastrimin e poretë dhe në kontrollimin e yndyrës së tepërt, duke parandaluar shfaqjen e aknet. Gjithashtu, përmban edhe komplekse antiinflamatore që ndihmojnë në zvogëlimin e skuqjes dhe irritimit të lëkurës. Përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje, duke e aplikuar në lëkurën e lagur dhe duke masazhuar me lëvizje të buta, pastaj laheni me ujë të vakët. Pas përdorimit, rekomandohet përdorimi i një kremi hidratues për të mbajtur lëkurën e hidratuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Acnestil Gel Detergente 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping