Previous
Previous Product Image

Rilastil Hydrotenseur Eye Cream 15ml

L 3,360.00
Next

Rilastil Multirepair Eye and Lip Cream 15ml

L 6,290.00
Next Product Image

Rilastil Hydrotenseur Cream 15ml

L 3,360.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Rilastil Hydrotenseur Cream është një krem për përdorim të përditshëm, i pasuruar me komplekse anti-plakje dhe hidratuese për të përmirësuar dukjen e lëkurës. Formulimi i këtij kremi përfshin acid hialuronik, një substancë që ndihmon në rritjen e hidratimit të lëkurës dhe në zvogëlimin e shenjave të plakjes. Kjo krem gjithashtu përmban edhe komplekse antioksidante që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmet e radikalëve të lirë dhe në rritjen e elasticitetit të saj. Përdoret si pjesë e rutinës së ditës dhe/ose mbrëmjes, pas pastrimit të lëkurës, duke e aplikuar në fytyrë dhe qafë me lëvizje të buta deri në absorbcion të plotë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Hydrotenseur Cream 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?