Previous
Previous Product Image

Rilastil Hydrotenseur Cream 15ml

L 3,360.00
Next

Rilastil Aqua Detergente Viso 200ml

L 1,890.00
Next Product Image

Rilastil Multirepair Eye and Lip Cream 15ml

L 6,290.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Rilastil Multirepair Eye and Lip Cream është një krem i dizajnuar për të trajtuar dhe mbrojtur zonën e rreth syve dhe buzeve. Formulimi i këtij kremi është i pasuruar me komplekse të veçanta që ndihmojnë në zvogëlimin e rrudhave, zbardhjen e rrudhave dhe hidratimin e thellë të lëkurës së këtyre pjesëve të ndjeshme. Përdorimi i këtij kremi ndihmon në rritjen e elasticitetit të lëkurës dhe i jep atij një pamje më të freskët dhe më të rinovuar. Përdoret si pjesë e rutinës së ditës dhe/ose mbrëmjes, duke e aplikuar në zonën e rreth syve dhe buzeve me lëvizje të buta deri në absorbcion të plotë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Multirepair Eye and Lip Cream 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?