Previous
Previous Product Image

Klorane Shampoo With Papirus Milk 200ml

L1,300.00
Next

Klorane Nutritive Shower Gel 220ml

L1,000.00
Next Product Image

Klorane Cornflower Water Cream 50ml

L3,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Klorane Cornflower water Cream është një krem ​​hidratues dhe qetësues për lëkurën, i përpunuar me ujë luleshtrydhe. Uji i luleshtrydhes ka njohur për vetitë e tij qetësuese dhe të freskëta për lëkurën, duke e bërë këtë krem ​​ideale për lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar.

Ky krem ​​ka një bazë të lehtë dhe të butë, e cila përmban një përzierje të pasur të ingredientëve hidratues dhe qetësues. Përmban një porsion të mirë të ujit të luleshtrydhes, i cili siguron një ndjesi të menjëhershme të ftohtë dhe të qetësuar për lëkurën. Formulimi i butë dhe i lehtë i këtij kremi e bën atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm, duke e bërë lëkurën të ndjehet tërheqëse dhe tërheqëse.

Klorane Cornfloëer ëater Cream është hipoalergjenik dhe është testuar dermatologjikisht, e bën atë të sigurt për përdorim në lëkurën e ndjeshme. Vjen në një tub prej 50 ml, e cila është e lehtë për të transportuar dhe për të përdorur kudo që të jeni. Përdorimi i rregullt i këtij kremi mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës të hidratuar dhe të qetë, duke e bërë atë të ndjehet më tërheqëse dhe më të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Cornflower Water Cream 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?