Previous
Previous Product Image

Rilastil D-Clar 50+ 40ml

Original price was: L4,190.00.Current price is: L4,000.00.
Next

Rilastil Aqua Intense Spray 100ml

L2,790.00
Next Product Image

Rilastil Acnestil Attiva 40ml

L2,230.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Acnestil Attiva është një krem i veçantë për trajtimin e akneve, i përpunuar për të reduktuar dhe për të parandaluar përsëritjen e akneve. Kjo formulë përmban përbërës aktivë që ndihmojnë në zvogëlimin e pustulave dhe komedonave, duke rritur shëndetin e lëkurës dhe duke reduktuar inflamacionin.

Rilastil Acnestil Attiva përmban acid salicilik dhe niacinamid, përbërës që ndihmojnë në pastrimin e poret dhe në parandalimin e formimit të akneve të reja. Formulimi i butë dhe i lehtë e bën atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm, duke e bërë lëkurën të ndjehet tërheqëse dhe të pastruar.

Ky krem vjen në një tub prej 40 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij kremi, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Acnestil Attiva 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping