Previous
Previous Product Image

Rilastil Aqua Intense 72HGel Crema 40ml

L3,490.00
Next

Rilastil Hydrotenseur Cream 15ml

L3,360.00
Next Product Image

Rilastil Hydrotenseur Eye Cream 15ml

L3,360.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Rilastil Hydrotenseur Eye Cream është një krem për rreth syve i pasuruar me komplekse anti-plakje dhe hidratuese për të reduktuar shenjat e plakjes dhe për të rritur elasticitetin e lëkurës së rrethuar. Formulimi i këtij kremi përfshin acid hialuronik, një substancë që ndihmon në rritjen e hidratimit të lëkurës dhe në zvogëlimin e shenjave të plakjes. Kjo krem gjithashtu përmban edhe komplekse antioksidante që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmet e radikalëve të lirë dhe në rritjen e elasticitetit të saj. Përdoret si pjesë e rutinës së ditës dhe/ose mbrëmjes, duke e aplikuar në zonën rreth syve me lëvizje të buta deri në absorbcion të plotë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Hydrotenseur Eye Cream 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping