Previous
Previous Product Image

Lierac Diopeptide Filling cream 15ml

Original price was: L3,000.00.Current price is: L2,500.00.
Next

Korff Sun Secret Body Emulsion Spray SPF 50+ 200ml

L3,905.00
Next Product Image

Lierac Hydragenist Eye Care 15ml

L3,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Xhel hidratues, zbutës i vijave të holla për zonën e syve. Për të gjithë tipet e lëkurave. I përshtatshëm edhe për sy të ndjeshëm. Fermenti hidrarues, stimulon aftësinë e lëkurës për t’u vetëhidratuar. Kombinimi me Acid Hyaluronic, ofron komfort dhe shkëlqim për lëkurën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Hydragenist Eye Care 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping