Previous
Previous Product Image

Rilastil Hydrotenseur Serum 30ml

Original price was: L 5,380.00.Current price is: L 5,000.00.
Next

Rilastil Hydrotenseur Eye Cream 15ml

L 3,360.00
Next Product Image

Rilastil Crema Viso Esfoliante 75ml

L 2,790.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Crema Viso Esfoliante është një krem ​​për pastrimin e butë dhe përmirësimin e teksturës së lëkurës së fytyrës. Ky produkt përmban granula të hollë që ndihmojnë në heqjen e qelizave të vdekura dhe në pastrimin e poretë. Përdorimi i këtij kremi mund të ndihmojë në përmirësimin e shkëlqimit të lëkurës dhe në zvogëlimin e shenjave të vogla të plakjes. Përdoret një ose dy herë në javë, pas pastrimit të fytyrës, duke e aplikuar në lëkurën e lagur dhe duke masazhuar me lëvizje të buta për disa minuta, pastaj laheni me ujë të vakët. Pas përdorimit, rekomandohet përdorimi i një kremi hidratues për të mbajtur lëkurën e hidratuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Crema Viso Esfoliante 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?