Previous
Previous Product Image

Rilastil Xerolact Crema Mani 100ml

Original price was: L 1,530.00.Current price is: L 1,400.00.
Next

Rilastil Compact Cream SPF 50+

Original price was: L 3,490.00.Current price is: L 3,000.00.
Next Product Image

Rilastil Stretch Marks 200ml

L 5,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Stretch Marks është një krem ​​special i dizajnuar për të ndihmuar në zvogëlimin dhe parandalimin e shenjave të rrënjëve. Formuluar me kompleksin ekskluziv Biostretch Complex, ky krem ​​ndihmon në rritjen e elasticitetit të lëkurës dhe zvogëlimin e dukshëm të shenjave të rrënjëve. Përdorimi i këtij kremit mund të ndihmojë në zvogëlimin e shenjave të rrënjëve të lëkurës, duke e bërë atë më të butë dhe më të shëndetshme. Për rezultate optimale, rekomandohet përdorimi i kremës dy herë në ditë në zonat e prekura, duke e masazhuar në lëkurë deri në absorbcion të plotë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Stretch Marks 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?