Previous
Previous Product Image

Rilastil Aqua Intense Spray 100ml

L 2,790.00
Next

Rilastil Xerolact Crema Mani 100ml

Original price was: L 1,530.00.Current price is: L 1,400.00.
Next Product Image

Rilastil Intense C Spray 100ml

L 2,790.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Intense C Spray 100ml është një produkt për kujdesin e lëkurës, i cili përmban vitaminë C të stabilizuar dhe acide aminoacidike. Kjo formulë është e dizajnuar për të reduktuar shenjat e plakjes dhe për të rritur ndriçimin e lëkurës. Spray është i lehtë për përdorim dhe ndihmon në zvogëlimin e rrudhave, duke lënë lëkurën më të freskët dhe më të ndritshme. Për të arritur rezultate maksimale, rekomandohet përdorimi i produktit çdo mëngjes dhe/ose mbrëmje në lëkurën e pastër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Intense C Spray 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?