Previous
Previous Product Image

Davines Nou Nou Shampoo 250ml

L1,970.00
Next

Vichy Mineral 89 50ml

L4,000.00
Next Product Image

Rilastil Hydrotenseur Gel-cream 40ml

L4,710.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Hydrotenseur Gel-Cream është një produkt i avancuar për kujdesin e lëkurës, i përshtatur për të hidratuar, për të mbajtur dhe për të rikthyer elasticitetin e lëkurës. Si një krem-gel, ai ofron një kombinim të përsosur të freskisë dhe një ndjesie të lehtësisë që përshtatet me lëkurën tuaj.

Formuluar nga Rilastil, një markë e njohur për produkte të cilësisë së lartë të kujdesit të lëkurës, ky gel-krem përmban një sërë përbërësish aktivë që punojnë së bashku për të siguruar hidratimin e thellë të lëkurës dhe për të reduktuar shenjat e plakjes.

Një nga përbërësit kryesorë të këtij produkti është Acid Hyaluronic, një substancë e njohur për aftësinë e saj për të mbajtur lagështinë në lëkurë dhe për të përmirësuar elasticitetin e saj. Kjo ndihmon në zbutjen e linjave të feçrave dhe në rritjen e shkëlqimit të lëkurës.

Përveç kësaj, Rilastil Hydrotenseur Gel-Cream përmban edhe përbërës të tjerë të rëndësishëm për kujdesin e lëkurës, siç janë peptide që ndihmojnë në përmirësimin e strukturës së lëkurës dhe vitaminat e nevojshme për shëndetin e saj.

Përdorimi i këtij produkti është i thjeshtë: aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e pastruar të fytyrës dhe qafës dhe masazhoni butësisht derisa të absorbohet plotësisht. Përdorni dy herë në ditë për rezultate maksimale, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Në përgjithësi, Rilastil Hydrotenseur Gel-Cream ofron një zgjidhje efikase për hidratimin dhe për rikthimin e elasticitetit të lëkurës, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që dëshirojnë të mbajnë lëkurën e tyre të butë, të freskët dhe të rinovuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Hydrotenseur Gel-cream 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping