Previous
Previous Product Image

Rilastil Hydrotenseur Serum 30ml

Original price was: L5,380.00.Current price is: L5,000.00.
Next

Rilastil Hydrotenseur Eye Cream 15ml

L3,360.00
Next Product Image

Rilastil Aqua Intense 72HGel Crema 40ml

L3,490.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Aqua Intense 72H Gel Crema është një krem ​​intensiv për hidratim të gjatë, i cili siguron 72 orë hidratim të lëkurës. Formulimi i këtij kremi përmban komplekse aktivë që ndihmojnë në rritjen e nivelit të hidratimit të lëkurës dhe në forcimin e barrierës së saj mbrojtëse. Ky krem ka një teksturë të lehtë dhe të shpejtë që lejon lëkurën të absorbuar produktin lehtësisht, duke e lënë atë të ndjehet të freskët dhe të hidratuar. Përdoret si pjesë e rutinës së ditës dhe/ose mbrëmjes, pas pastrimit të lëkurës, duke e aplikuar në fytyrë dhe qafë me lëvizje të buta deri në absorbcion të plotë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Aqua Intense 72HGel Crema 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping