Previous
Previous Product Image

Rilastil Aqua Intense Gel Serum 30ml

L4,060.00
Next

Rilastil Aqua Intense 72HGel Crema 40ml

L3,490.00
Next Product Image

Rilastil Hydrotenseur Serum 30ml

Original price was: L5,380.00.Current price is: L5,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Hydrotenseur Serum është një serum intensiv për përdorim të përditshëm, i cili është i pasuruar me komplekse anti-plakje dhe hidratuese për të përmirësuar dukjen e lëkurës. Formulimi i këtij serumi përfshin acid hialuronik, një substancë që ndihmon në rritjen e hidratimit të lëkurës dhe në zvogëlimin e shenjave të plakjes. Ky serum gjithashtu përmban edhe komplekse antioksidante që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmet e radikalëve të lirë dhe në rritjen e elasticitetit të saj. Përdoret si pjesë e rutinës së ditës dhe/ose mbrëmjes, pas pastrimit të lëkurës, duke e aplikuar në fytyrë dhe qafë me lëvizje të buta deri në absorbcion të plotë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Hydrotenseur Serum 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?