Previous
Previous Product Image

Rilastil Sun Age Repair 50+ 40ml

L3,210.00
Next

Rilastil Hydrotenseur Serum 30ml

Original price was: L5,380.00.Current price is: L5,000.00.
Next Product Image

Rilastil Aqua Intense Gel Serum 30ml

L4,060.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Aqua Intense Gel Serum është një serum i pasuruar me komplekse aktivë që ndihmojnë në hidratimin dhe zvogëlimin e rrudhave. Ky serum ka një formulë lehtë dhe të shpejtë që lejon lëkurën të absorbuar lehtësisht produktin. Formulimi i pasuruar me acid hialuronik dhe komplekse të tjera antioksidante ndihmon në rritjen e hidratimit të lëkurës dhe në reduktimin e shenjave të plakjes. Përdoret si pjesë e rutinës së ditës dhe/ose mbrëmjes, pas pastrimit të lëkurës, duke e aplikuar në fytyrë dhe qafë me lëvizje të buta deri në absorbcion të plotë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Aqua Intense Gel Serum 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping