Previous
Previous Product Image

Synergy Vitamine C 500mg x 60 tablets

Original price was: L1,200.00.Current price is: L1,000.00.
Next

Natural Factors Vitamin C 500mg x 90 tableta

L1,500.00
Next Product Image

Swedish Nutra Vitamin C +D3 500ml

L2,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Shtesë ushqimore në formë shurupi me përmbajtje të Vitaminës C 600 mg, D3 15 mg dhe Zink 6 mg, të cilat kontribuojnë në funksionin normal të sistemit imunitar, reduktimin e lodhjes dhe mirëmbajtjen e funksionimit të muskujve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Swedish Nutra Vitamin C +D3 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?