Previous
Previous Product Image

Rilastil Acnestil Micropeeling 30ml

Original price was: L3,490.00.Current price is: L3,000.00.
Next

Rilastil Aqua Intense Gel Serum 30ml

L4,060.00
Next Product Image

Rilastil Sun Age Repair 50+ 40ml

L3,210.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Sun Age Repair 50+ është një krem për mbrojtje nga dielli me faktor mbrojtës shumë të lartë (SPF 50+), i cili ofron një mbrojtje të efektshme nga dëmet e rrezatimit UV dhe në të njëjtën kohë ndihmon në rritjen e elasticitetit të lëkurës dhe në zvogëlimin e shenjave të plakjes. Ky produkt përmban edhe komplekse antioksidante që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmet e diellit dhe në zvogëlimin e shenjave të plakjes. Përdoret para ekspozimit në diell, aplikohet në lëkurë në sasi të mjaftueshme dhe rihapet rregullisht për të ruajtur mbrojtjen e lëkurës dhe për të reduktuar shenjat e plakjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Sun Age Repair 50+ 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping