Previous
Previous Product Image

Rilastil Sun Allergy 50+ 50ml

Original price was: L4,190.00.Current price is: L4,000.00.
Next

Rilastil Sun Age Repair 50+ 40ml

L3,210.00
Next Product Image

Rilastil Aqua Fluido Normalizzante 50ml

L3,850.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Aqua Fluido Normalizzante është një produkt i dizajnuar për të rregulluar dhe për të mbajtur nën kontroll lëkurën e yndyrshme dhe të ndjeshme. Ky fluid është i pasuruar me komplekse antioksidante dhe antiinflamatore që ndihmojnë në zvogëlimin e prodhimit të yndyrës së tepërt dhe në parandalimin e shkëndijave të yndyrës në lëkurë. Formulimi i lehtë dhe i shkëlqyeshëm e bën të lehtë për përdorim dhe absorbohet shpejt nga lëkura, duke e lënë atë të ndjehet të freskët dhe të pastruar. Përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje, pasi të ketë pastruar mirë lëkurën, duke e aplikuar në zonat e nevojshme të lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Aqua Fluido Normalizzante 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping