Previous
Previous Product Image

Rilastil Sun Velvet Touch 50+

L3,200.00
Next

Rilastil Aqua Fluido Normalizzante 50ml

L3,850.00
Next Product Image

Rilastil Sun Allergy 50+ 50ml

Original price was: L4,190.00.Current price is: L4,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Sun Allergy 50+ është një krem për mbrojtje nga dielli i dizajnuar për lëkurën e ndjeshme ndaj diellit, në veçanti për personat që vuajnë nga reaksionet alergjike ndaj rrezatimit UV. Ky krem përmban faktor mbrojtës shumë të lartë (SPF 50+) për të mbrojtur lëkurën nga dëmet e rrezatimit UV dhe për të parandaluar reaksionet alergjike. Formulimi i veçantë i këtij kremit përmban komplekse antioksidante dhe antiinflamatore që ndihmojnë në zvogëlimin e reaksioneve alergjike dhe në mbrojtjen e lëkurës nga dëmet e diellit. Përdoret para ekspozimit në diell, aplikohet në lëkurë në sasi të mjaftueshme dhe rihapet rregullisht për të ruajtur mbrojtjen e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Sun Allergy 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?