Previous
Previous Product Image

Rilastil – Sun System Water Touch Anti-Blemish Matt Cream (SPF 50+)

L3,210.00
Next

Rilastil Sun Allergy 50+ 50ml

Original price was: L4,190.00.Current price is: L4,000.00.
Next Product Image

Rilastil Sun Velvet Touch 50+

L3,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Sun Velvet Touch 50+ është një krem për mbrojtje nga dielli me faktor mbrojtës shumë të lartë (SPF 50+), i cili ofron një mbrojtje të efektshme nga dëmet e rrezatimit UV. Formulimi i këtij kremi është i lehtë dhe i shkëlqyeshëm, duke e bërë përdorimin e tij të kënaqshëm për lëkurën. Ky produkt është i pasuruar me komplekse antioksidante që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga plakja dhe dëmet e tjera të shkaktuara nga dielli. Përdoret para ekspozimit në diell, aplikohet në lëkurë në sasi të mjaftueshme dhe rihapet rregullisht për të ruajtur mbrojtjen e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Sun Velvet Touch 50+”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping