Previous
Previous Product Image

Rilastil Sun System Water Touch Color Fluid SPF 50+ 50ml

L 3,210.00
Next

Rilastil Sun Velvet Touch SPF 50+ 50ml

L 3,200.00
Next Product Image

Rilastil Sun System Water Touch Anti-Blemish Matt Cream SPF 50+ 40ml

L 3,210.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Sun ëater Touch Anti-blemish Matt 50+ është një produkt inovativ për mbrojtje nga dielli, i projektuar për të kontrolluar shkëndijat e yndyrës në lëkurë dhe për të parandaluar formimin e pika të zeza. Ky produkt përmban faktor mbrojtës të lartë (SPF 50+) për të mbrojtur lëkurën nga dëmet e rrezatimit UV. Formulimi i veçantë ndihmon në reduktimin e shkëndijave të tepërta të yndyrës dhe në parandalimin e formimit të pikeve të zeza, duke e bërë lëkurën të duket më të butë dhe më të shëndetshme. Përdoret para ekspozimit në diell, aplikohet në lëkurë në sasi të mjaftueshme dhe përsëritet rregullisht për të ruajtur mbrojtjen e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Sun System Water Touch Anti-Blemish Matt Cream SPF 50+ 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?