Previous
Previous Product Image

Rilastil Compact Cream 50+

Original price was: L3,490.00.Current price is: L3,000.00.
Next

Rilastil AK SPF 100-Repair 50ml

L3,770.00
Next Product Image

Rilastil – Sun System Water Touch Color Fluid (SPF 50+)

L3,210.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Sun Water Touch Colorato 50+ është një produkt inovativ për mbrojtje nga dielli dhe për të dhënë ngjyrë të shëndetshme dhe të barabartë lëkurës. Kjo formulë e lehtë dhe e freskët përmban faktor mbrojtës të lartë (SPF 50+) për të mbrojtur lëkurën nga dëmet e rrezatimit UV. Gjithashtu, përmban pigmente natyrale që i japin lëkurës një ngjyrë të shëndetshme dhe të barabartë, duke e bërë atë të duket më e shëndetshme dhe më e bukur. Përdoret para ekspozimit në diell, aplikohet në lëkurë në sasi të mjaftueshme dhe përsëritet rregullisht për të ruajtur mbrojtjen e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil – Sun System Water Touch Color Fluid (SPF 50+)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?