Previous
Previous Product Image

Rilastil Acnestil Attiva 40ml

L 2,230.00
Next

Rilastil Intense C Spray 100ml

L 2,790.00
Next Product Image

Rilastil Aqua Intense Spray 100ml

L 2,790.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Aqua Intense Spray është një spray hidratues për lëkurën, i përpunuar për të siguruar hidratim të thellë dhe të qëndrueshëm për lëkurën e thatë dhe të dehidratuar. Formulimi i këtij spray është i pasuruar me acid hialuronik, i cili ndihmon në rikthimin e nivelit të ujit në lëkurë dhe në mbajtjen e saj të hidratuar për një kohë të gjatë.

Ky spray ka një formulë të lehtë dhe të shpejtë të absorbuar, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim në çdo kohë të ditës dhe në çdo stinë. Përdorimi i këtij spray mund të ndihmojë në rikthimin e shkëlqimit dhe të butësisë së lëkurës, duke e bërë atë të ndjehet më tërheqëse dhe më të shëndetshme.

Rilastil Aqua Intense Spray vjen në një shishe praktike prej 100 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të lehtë dhe për transportim. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt i këtij spray hidratues, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Aqua Intense Spray 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?