Previous
Previous Product Image

Rilastil Intense C Spray 100ml

L2,790.00
Next

Rilastil Stretch Marks 200ml

L5,500.00
Next Product Image

Rilastil Xerolact Crema Mani 100ml

Original price was: L1,530.00.Current price is: L1,400.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Xerolact Crema Mani është një krem për duar të pasur me acid laktik, glicerinë, dhe lipide të pasura që janë të nevojshme për mbrojtjen dhe hidratimin e lëkurës së dorëve. Ky produkt është i dizajnuar për të trajtuar lëkurën e tharë dhe të ndjeshme të dorëve, duke e bërë atë më të butë dhe më të lëmuar. Formulimi i pasur me acid laktik ndihmon në rregullimin e procesit të lëkurës, duke e bërë atë më të shëndetshme dhe tërheqëse. Përdoret me shpeshët dhe në sasi të vogla, duke e masazhuar mirë në lëkurën e dorëve deri në absorbcion të plotë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Xerolact Crema Mani 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping