Previous
Previous Product Image

Avene Fluide SPF 50+ 50ml

L 2,900.00
Next

Rilastil Acnestil Attiva 40ml

L 2,230.00
Next Product Image

Rilastil D-Clar SPF 50+ 40ml

Original price was: L 4,190.00.Current price is: L 4,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil D-Clar 50+ është një krem mbrojtës me faktor mbrojtës të lartë nga rrezet UVB/UVA, i përpunuar për të ofruar një mbrojtje efektive nga dielli dhe për të rikthyer shëndetin e lëkurës. Kjo formulë përmban përbërës aktivë që ndihmojnë në reduktimin e rrudhave dhe në përmirësimin e shkëlqimit të lëkurës.

Rilastil D-Clar 50+ është i pasuruar me antioksidantë që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e radikalëve të lirë dhe në parandalimin e plakjes së parakohshme. Formulimi i butë dhe i lehtë e bën atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm, duke e bërë lëkurën të ndjehet tërheqëse dhe të mbrojtur.

Ky krem vjen në një tub prej 40 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij kremi mbrojtës, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil D-Clar SPF 50+ 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?