Previous
Previous Product Image

Avene Fluide SPF 50+ 50ml

L 2,900.00
Next

Rilastil Acnestil Attiva 40ml

L 2,230.00
Next Product Image

Frezyderm Sun Screen SPF 50+ 50ml

Original price was: L 3,180.00.Current price is: L 2,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Frezyderm Sun Screen SPF 50+ është një krem mbrojtës me faktor mbrojtës të lartë nga rrezet UVB/UVA, i përpunuar për të ofruar një mbrojtje të fuqishme nga dielli dhe për të mbajtur lëkurën e shëndetshme. Ky krem është veçanërisht i dizajnuar për të ofruar një mbrojtje të fuqishme për lëkurën e ndjeshme dhe për të parandaluar djegiet e diellit.

Formulimi i Frezyderm Sun Screen SPF 50+ është i pasuruar me antioksidantë që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e radikalëve të lirë, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për përdorim në ditët e nxehta të verës. Përveç kësaj, ky krem është i shpejtë në absorbim dhe nuk lë njolla të bardha, duke e bërë atë ideale për përdorim nën makeup ose si bazë për grim.

Frezyderm Sun Screen SPF 50+ vjen në një tub prej 50 ml, e cila është e përshtatshme për transportim dhe përdorim të lehtë. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij kremi mbrojtës, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Frezyderm Sun Screen SPF 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?