Previous
Previous Product Image

Avene Cleansing Foam 150ml

L2,400.00
Next

Avene Cream SPF 30 50ml

Original price was: L2,700.00.Current price is: L2,500.00.
Next Product Image

Avene Cleanance Gel Detergente 400ml

L2,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avene Cleanance Gel Detergente është një gel që pastron lëkurën me butësi, duke larguar pluhurat dhe grimcat e tepërta, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të pastër. Kjo formulë është e dizajnuar për të pastruar lëkurën e yndyrshme dhe të ndjeshme, duke përdorur një kombinim të veçantë të përbërësve që pastron, qetëson dhe rregullon prodhimin e yndyrës.

Avene Cleanance Gel përmban ujë termal të Avene-s, i cili ka veti qetësuese dhe anti-irrituese, duke ndihmuar në rikthimin e shëndetit të lëkurës së ndjeshme. Përveç kësaj, formulimi i butë e bën të përshtatshëm për përdorim të përditshëm, duke e lënë lëkurën të ndjehet tërheqëse dhe e pastruar.

Ky gel vjen në një shishe të madhe prej 400 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij geli për pastrim, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Cleanance Gel Detergente 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping