Previous
Previous Product Image

Avene Physiolift Eyes 15ml

L4,800.00
Next

Avene Cleanance Gel Detergente 400ml

L2,500.00
Next Product Image

Avene Cleansing Foam 150ml

L2,400.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avene Cleansing Foam është një shumëngjyrësh, një pastë e lehtë dhe e shkëlqyeshme që pastron dhe fshin lëkurën me butësi, duke e lënë atë të freskët dhe të pastër. Formulimi i butë dhe i lehtë e bën atë ideale për përdorim të përditshëm, duke larguar pluhurat, tymrën dhe grimcat pa dëmtuar barrierën natyrore të lëkurës.

Kjo formulë përmban ujë termal të Avene-s, i cili ka veti qetësuese dhe anti-irrituese, duke e bërë atë të përshtatshme për lëkurën e ndjeshme. Përveç kësaj, ka një bazë të butë që nuk lë lëkurën e ndjeshme të ndihet tërheqëse dhe e thatë pas përdorimit.

Avene Cleansing Foam vjen në një shishe praktike me pompë, që e bën të lehtë për aplikim dhe për ruajtje. Për përdoruesit me lëkurë të ndjeshme, ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për të pastruar lëkurën pa e irrituar atë. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij laresi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Cleansing Foam 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping