Previous
Previous Product Image

Avene Cleanance Gel Detergente 400ml

L2,500.00
Next

Avene B-Protect 50+ 30ml

Original price was: L2,100.00.Current price is: L2,000.00.
Next Product Image

Avene Cream SPF 30 50ml

Original price was: L2,700.00.Current price is: L2,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avene Cream SPF 30 është një krem mbrojtës me faktor mbrojtës të lartë nga rrezet UVB/UVA, i përpunuar për të ofruar mbrojtje efektive nga dielli dhe për të ruajtur shëndetin e lëkurës. Kjo formulë është e pasuruar me ujë termal të Avene-s, i cili ka veti qetësuese dhe anti-irrituese, duke e bërë atë të përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme.

Avene Cream SPF 30 ka një teksturë të butë dhe të shpejtë të absorbuar, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Ky krem ofron një mbrojtje efektive ndaj rrezatimit të dëmshëm të diellit, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për përdorim në ditët e diellit ose në plazh.

Përveç kësaj, Avene Cream SPF 30 përmban një kompleks të veçantë antioksidant që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e radikalëve të lirë. Produkti vjen në një tub prej 50 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij kremi mbrojtës, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Cream SPF 30 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?