Previous
Previous Product Image

Couvrance Eye Pencil Black

L2,200.00
Next

Avene Cleansing Foam 150ml

L2,400.00
Next Product Image

Avene Physiolift Eyes 15ml

L4,800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Avene Physiolift Eyes është një krem që synon të zvogëlojë shenjat e plakjes rreth syve, duke përdorur një formulë të pasuruar me përbërës aktivë që ndihmojnë në rikthimin e shkëlqimit dhe elasticitetit të lëkurës. Kjo formulë përmban një kompleks të veçantë që përmban retinaldehid, një formë të blandë të retinoidit që ndihmon në rikthimin e lëkurës së dëmtuar dhe në zvogëlimin e shenjave të plakjes.

Avene Physiolift Eyes gjithashtu përmban aspekte termal të Avene dhe një kompleks të veçantë antioksidant që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e radikalëve të lirë. Kjo formulë është e dizajnuar për të reduktuar dukshëm shenjat e plakjes si rrudhat, veshtirësitë dhe skuqjet rreth syve, duke e bërë lëkurën të ndihet më tërheqëse dhe më të shëndetshme.

Ky krem është i përshtatshëm për përdorim në lëkurën e ndjeshme dhe është testuar dermatologjikisht për sigurinë dhe efikasitetin e tij. Vjen në një tub prej 15 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij kremi, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Physiolift Eyes 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping