Previous
Previous Product Image

Avene XeraCalm A.D 100g

L1,000.00
Next

Avene A-Oxitive Jour 30ml

L4,900.00
Next Product Image

Avene Tolerance 40ml

L2,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avene Tolerance Extreme është një krem hidratues i veçantë për lëkurën e ndjeshme dhe të intolerancës së lartë. Formuluar me vetëm disa përbërës të zgjedhur me kujdes, ky krem ka një formulë të butë që ndihmon në rikthimin dhe mbajtjen e hidratimit të lëkurës së fytyrës pa irrituar.

Formulimi i këtij kremi ndihmon në qetësimin dhe rikthimin e shëndetit të lëkurës. Ky produkt është hipoalergjenik dhe është i përshtatshëm për përdorim në lëkurën e fytyrës së fëmijëve dhe të të rriturve me lëkurë të ndjeshme.

Avene Tolerance Extreme është testuar dermatologjikisht dhe është e sigurt për përdorim në lëkurën e ndjeshme. Vjen në një tub prej 40 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i këtij kremi, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Tolerance 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping